Reference klientů

Bc. Karolína Kaňoková

Markéta

Na terapii k Vám jsem šla již bezradná a odevzdaná vyzkoušet cokoliv. Od listopadu 2021 jsem začala mít úzkosti a panické ataky, údajně z vyhoření z práce. Budila jsem se ze spaní, měla jsem a taky ráno po probuzení a nebo před ulehnutím. Samozřejmě jsem dostala antidepresiva, chodila jsem 2x týdně k psychologovi celé dva roky. Rok jsem nebrečela. Co se týče panických atak a úzkosti, mám x knížek načtených, x videí shlédnutých, ale všude se píše, že je potřeba najít spouštěč, ale jak ho najít? Práci jsem změnila a ataky byly se mnou stále.

První terapie u Vás mi změnila život. Celou hodinu jsem u Vás brečela a bylo to zapotřebí. Dokonce jsem hned na prvním sezení přišli na spouštěč mých panických atak, naučila jste mě techniku, jak zůstat v klidu, kdyby na mě ataka opět přišla. A světe div se!!! Já po roce a půl neměla týden žádnou ataku! V noci jsem konečně spala, ráno jsem se budila a byla jsem v klidu, večer jsem usínala bez obav. Úžasný pocit, kdo nezažije, neví co to je.

Úplně jste mi změnila život, samozřejmě k lepšímu a jsem nesmírně vděčná, že jsem narazila na Vás, jste pro mě anděl, anděl v lidské podobě. Díky Vám jsem doma v klidu, v noci spím a život je zase krásný, není plný strachu a obav, kdy zase ataka
přijde. Konečně po roce a půl opět žiju a vše jen díky Vám a Vaší terapii.

Určitě budu k Vám docházet pravidelně, neboť mám toho na sobě co napravovat, ale to mi nevadí, spíše naopak. Vím, že jsem ve velmi dobrých rukou. Ještě jednou Vám mockrát děkuji. Markéta Š.